Bookmark and Share
 
Müşteri Bilgi Formu
 
 

Farzı NAR Mimarlık-Mühendislik-Müşavirlik-Taahhüt

Prensip olarak binaların temelden çatıya tüm geometrisi yalıtımlı beton kutulardan(hücrelerden) oluşacak tarzda depreme dayanıklı, konforlu ve enerji tasarruflu olarak yatırım ekonomikleştirilmiş, işletme tasarrufu için A sınıfı enerji karneli, daha güvenli daha yaşanabilir insan yerleşimlerine yönelik bina inşaatlarının mimari çeşitlilik ve fonksiyona bağlı programda tasarımını gerçekleştiriyoruz.

Binanın konforal özellikleri daha geliştirilmiş, maksimum işletme ekonomisi sağlanmış, işletme amacına uygun daha donanımlı olarak çözülmüş, pazarlama stratejinize ve hedef kitlenize bağlı çözüm ve öneriler içeren çevreci özelliklerine bağlı yeşil bina tasarımı, enerji etkin pasif bina vb. gibi donanımsal ve ilkesel özellik isteyen tasarımları bina projenizin tasarımında talebiniz halinde daha kapsamlı olarak çözüyoruz.

Yönetim müşavirliği, proje hazırlama, proje tasarım ve proje müellifliği müşavirliği, koordinasyon müşavirliği, proje kontrol, denetleme ve uygulama müşavirlikleri başlıca verdiğimiz hizmetlerimizdir.

Farzı NAR Mimarlık-Mühendislik-Müşavirlik firması olarak bir avan projeniz yoksa yeni proje tasarımlarınızı klasik piyasa tasarımcılarından farklı olarak daha donanımlı özelliklerde mimari, statik, elektrik, mekanik projelerinizi anahtar teslimi olarak hazırlanması ve proje hizmetlerinizi yapıyoruz.

ÇALIŞMA SİSTEMİ; depreme dayanıklı, yeşil ev sistemleri ile yapılmış bir yapıda siz de yaşamayı diliyorsanız, öncelikli yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır.
Daha sonra firmamızın mimarları sizlerin istemiş olduğunuz metrekare ve modellerde hazır evlerimizden birini önerecek ve ya  avan proje hazırlayacaktır. Siz istediğiniz yapıyı belirledikten sonra yapılan sözleşmeyle proje aşamasına geçilerek yeşil eviniz de yasamaya ilk adımları atmış bulunacaksınız.
Arazinin zemin etüdleri yapılarak, uygun temel modeli hazırlanarak imalata başlıyorsunuz.

SATIŞ DEPARTMANIMIZ; sizlerle görüşerek, hayalinizdeki yapı istekleriniz doğrultusunda projelendirilme aşaması ve bu yapılarda yasamanız için ilk adımlar atılması sağlanmaktadır.

  Copyright © 2010 Farzı NAR Mimarlık-Mühendislik-Müşavirlik-Taahhüt Her Hakkı Saklıdır. web tasarım